Träningsbanken

  • tisdag 29/1
    16:45 – 17:15
    Löpning: Jogg
    ca 25-30 min
    Deltagare (1): Kristoffer Tengroth
  • onsdag 30/1
    08:30 – 10:00
    Löpning: Distans
    Lugnt långpass 90min
    Deltagare (1): Kristoffer Tengroth
  • torsdag 31/1
    17:00 – 17:45
    Löpning: Jogg
    45 min lugn jogg häng på!!!
    Deltagare (1): Kristoffer Tengroth
  • söndag 3/2
    18:00 – 19:00
    Löpning: Distans
    Lugnt 60min
    Deltagare (2): Kristoffer Tengroth, Jonathan Uller
  • onsdag 13/2
    08:00 – 09:30
    Löpning: Kortare långpass ca 90min
    Ta vara på barmarken!
    Deltagare (1): Melker Forsberg
  • lördag 6/4
    17:15 – 19:15
    OL: Sprint Intervaller
    .
    Deltagare (1): Melker Forsberg